Saç Bakım Ürünleri

bakim urunleri

IMG_4608sharpenSaç Botoksu: Saçlarınız için özel olarak optimize edilmiş keratin (Hydrolyzed Keratin Protein ®) ve peptitlerin karışımından oluşan saç botokslarımız, yıpranmış, kısmen yanmış saçlarınızı onarırken dolgunlaşmasını sağlar. Saçlarınızı nemlendirirken aynı zamanda matlaşmaları önler, canlandırır ve parlamasını sağlar. Botoks sonrası saçlarınız renklendirme ve şekillendirme işlemlerine uygun durumdadır.


Keratin Bakım KremiDüzleştirici Keratin: Saçlarınızı bakım yaparak düzleştirmek ister misiniz? Özel formülü ve en düşük seviyedeki formaldehit içeriğiyle saçlarınıza zarar vermeyen Keratin Saç Düzleştiricimizle saçlarınız uygulamadan 1 saat sonra yıkamaya uygundur.


Keratin ŞampuanıKeratin Şampuanı: Saçlı derinin nem ve yağ oranını dengede tutan, keratin bazlı şampuanlarımız, saçınızın doğal yapısını korur ve besler. Tuz ve paraben içermeyen formülü saç kökünün zarar görmesini engeller, saç kökünü ve saçlı deriyi besler ve onarır.


IMG_1195
Keratinli Saç Serumu: Mucizevi etkisiyle yıpranmış saçlarınızı yeniden yapılandırır, yumuşatır ve korur. İçeriğindeki yağ özleri saçınızın ihtiyacı olan bakımı size sunarken saçınızın ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlar.