Saç Renklendirme

fafa
emka keratinli saç boyası
Boya: Yeni teknoloji (Hydrolyzed Keratin Protein®) keratin bazlı yoğun kıvamlı saç boyalarımız, saçlarınızı hem derinlemesine boyamakta, hem de pürüzleri ve kırıkları kapatarak saçınıza boyama ile beraber bakım da yapmaktadır. Bütün saç boyalarımız tüm oksidanlarla uyumludur ve beyaz kapama oranı yüksektir. Kızıl ve Bakır renklerde renk akma en düşük seviyededir ve geliştirilmiş pigmentleriyle saçınızı boyarken bakim yaparak korur.


Keratin ve Zeytinyağı ile Zenginleştirilmiş Toz Açıcı: Emkacolor Keratinli Toz Açıcı göz kamaştırıcı bir saça sahip olmanız için diğer açıcılara oranla saçlarınızı iki kat daha fazla nemlendirir, doğal ve işlem görmüş saçları açarken Emkacolor Onarım teknoloji sayesinde nano moleküller ve zeytinyağı ajanları ile saçları beyaz platin rengine kadar yormadan yıpratmadan açar. Emkacolor Onarım teknolojisi saçların pul tabakasını anında onarır ve saçınızı yağlandırmadan ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.
Keratinli ve Zeytin Yağlı Toz Açıcı
Kullanımı:
İki tona kadar açmalarda;
50g toz açıcı 100gr 20Vol. %3 Emkacolor Oksidan Krem

Dört tona kaddar açmalarda;
50g toz açıcı 100gr 20Vol. %6 Emkacolor Oksidan Krem

Altı tona kadar açmalarda;
50gr toz açıcı 100gr 30Vol. %9 Emkacolor Oksidan Krem

Dokuz tona kadar açmalarda;
50gr toz açıcı 100gr 40Vol. %12 Emkacolor Oksidan Krem

Yukarıda belirtilen ölçülerde Emkacolor Keratinli Toz Açıcıyı metal olmayan bir kasede saç yapısını dikkate alarak hazırladıktan sonra kuru saç üzerine eşit miktarda uygulayın. Bekleme süresi istenilen tona göre değişmektedir. Koruyucu açma işlemi için ısı tavsiye edilmez, etki süresi 45-55 dakika arasındadır.